11 Aralık 2013

Rimmel Salon Pro + Maybelline Color Show

Günaydın herkeseee! Bugün sizlere kışa çok yakışan, çok sevdiğimiz renklerin pastel tonlarından olan iki ojeden bahsediceem! İstanbul'daydım haftasonu. Ankara'da Gratis yok ya tabi, orda hemen girdim. Aa o da ne alacak bir şey bulamadım derken, olur mu hiç canım diyerek oje bölümüne seğirttim. Ve bu güzelim 2 ojeyi aldım^.^

Good morning to you all! Today I'll show you two nail polishes which suit with their pastel colurs to winter too much. I was in Istanbul at the weekend. And I entered to my favourite drugstore, rushed through the nail polishes part and bought these lovely nail polishes ^.^


Soldan sağa (From left to right):

1)Rimmel Salon Pro 431 Stormy Skies. Herhalde iki kat sürerim diye başlayıp 'vay canına tek katı kesinlikle yeterli ne kadar kapatıcıymış!' diye hayran olduğum, gerçekten fırtınalı gökyüzü adını çok iyi tanımlayan giri/mavi bir renk. Fırçası geniş, sürümü kolay. Kuruma hızı da gayet güzel. Fiyatı 5,49 tl.

Before applied, I'd started with the thought that applying 2 layers. But when I saw its texture i was impressed and  'waoww one layer is absolutely enough how bold its texture' . The colour is absolutely stormy sky, good description, grey/blue colour. Brush is wide and easy to apply. Easy dry. Price is 5,49 try.

2)Maybelline Color Show 652 Moss . Bunun da tek katı yeterli oldu. Yosun-küf rengi, fırçası daha ince, sürümü kolay, diğerine göre daha sıvı. Bugün bu ojeleri süreli 3 gün oldu, Rimmel'in sadece uçları çok çok ince beyazladı ama Maybelline biraz daha fazla çıktı. Fiyatı 4,99 tl.

It is enough to apply one layer for it too. Moss-mold colour, thinner brush, easy to apply, liquider than Rimmel one. Today is the 3rd day after I've applied them. Rimmel's top edges are a bit whiter, Maybelline's more. Price is 4,99 try.

3)Kalyon Nail Protective Hardener . Çok sevdiğimi biliyor olmalısınız artık=) Her ojemin altına mutlaka ama mutlaka sürüyorum. Tırnaklarımda soyulma , kırılma problemi tamamen bitti . Herkese öneririm!

You should know how much I love this! I everytime apply it under my nail polish. Stripping , breaking completely over ! I recommend everyone!


 

Rimmel Salon Pro veya Maybelline Color Show'dan hangi renkleri kullanıyorsunuz? Favori renginiz?

Which colours do you use from Rimmel Salon Pro or Maybelline Color Show? Which one is your favourite? 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Yorumlarınızı çok seviyorum^.^

Elegant Rose